Виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах

8 серпня 2019 року провідними фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катериною Кондратенко  та Ларисою Бобровник спільно із головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім'ї Галиною Овсієнко за сприянням виконуючої обов’язки старости села Хоцьки Валентини Дмитренко здійснено виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду було охоплено 3 сім'ї  та здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду, підготовки до нового навчального року. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.