Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

03 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач провів апаратну нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь в нараді взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук.

Перед початком роботи Андрій Коркач та Іван Бугаєнко привітали працівників райдержадміністрації, котрі на днях святкували свої ювілеї, а саме: начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації Валентину Задорожню та начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного, агропромислового розвитку та житлово-комунального господарства адміністрації Олексія Гича. Також привітали всіх присутніх з початком нового навчального року, побажавши всім миру, натхнення та витримки у вихованні підростаючого покоління.

Під час апаратної наради представник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Олег Немеровський поінформував про стан криміногенної ситуації у районі.

Про ремонтні роботи та підготовку до опалювального сезону КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» поінформувала директор даного закладу Лариса Кузьменчук.

Начальник Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління  Держслужби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Лисенко повідомив про випадки загорання трав’яного настилу та торфу в населених пунктах району.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина поінформувала, що в усіх навчальних закладах району проведено День знань. У новий навчальний рік 2019/2020 року увійшло 1421 учня, серед яких 156  школярів у перший клас.

Начальник відділу молоді та спорту РДА Юрій Бурдонос повідомив, що 08 вересня на стадіоні в селі Велика Каратуль відбудеться кубок Переяслав-Хмельницького району з футболу, приурочений вшануванню пам’яті Почесного працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька.

Виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Олег Юрченко поінформував, що оздоровча кампанія ще продовжується. Наразі діти з Переяслав-Хмельницького району направляться на оздоровлення в санаторно-курортні заклади Київської області.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації