Збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур

Станом на 04 вересня 2019 в сільськогосподарських підприємствах Переяслав-Хмельницького району проходить збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур.

Зібрано соняшник на площі 100 гектарів, урожайність від 20 ц/га до 26 ц/га, сою на площі 300 гектарів, урожайність від 20 ц/га до 25ц/га.

Господарства готуються до збору урожаю кукурудзи.

Підготовлено ґрунту під посів озимих культур урожаю 2020 року на площі 10 тис. га, що становить 100%.

Проведено зяблеву оранку на площі 3000 гектарів.

Сільськогосподарські підприємства посіяли під урожай 2020 року озимий ріпак на площі 2000 гектарів, що становить 100%, на сьогодні стан озимого ріпаку критичний.

У аграріїв викликає занепокоєння недостатність вологи у ґрунті для посіву озимих зернових культур, так за 8 місяців 2019 року при нормі опадів 378 мм фактично випало 270 мм, серпень місяць при нормі 54 мм випало 5,8 мм, тому озимі зернові на даний час сіяти не розпочали.

Сільськогосподарські підприємства району продовжують розрахунок  з населенням за оренду земельних  часток(паїв), проведено розрахунок в межах  45% орендної плати за земельні частки (паї), а саме: готівкою, зерном та послугами.

Господарствами району заготовлено 1400 тонн сіна, закладено 7500 тонн сінажу, та закладено 6000 тонн силосу.

Інф. відділу агропромислового розвитку
управління економічного, агропромислового розвитку,