Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

04 вересня 2019 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації  під керівництвом в.о. голови РДА Андрія Коркача, за участю сільських голів сільських рад району відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Комісією були розглянуті  питання, такі як: щодо підведення підсумків купального сезону 2019 року; про заходи з протидії пожежам у природних екосистемах, торфовищах Переяслав-Хмельницького району у особливо пожежо-небезпечний осінній період 2019 року; про забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах Переяслав-Хмельницького району під час 2019-2020 навчального року тощо.

Начальник Переяслав-Хмельницькому  РС ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Лисенко поінформував про випадки загорання торфовищ у населених пунктах району, а тому звернувся до сільських голів інформувати райдержадміністрацію про наявність місцевого матеріального резерву, зокрема паливо-мастильних матеріалів та надати інформацію щодо наявності сільськогосподарської техніки для швидкого реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами в природних екосистемах та на торфовищах. У разі виникнення надзвичайної ситуації діяти згідно вимог Кодексу Цивільного Захисту України.

Усі питання порядку денного були детально розглянуті та після обговорення прийнято відповідні протокольні рішення.

Інф. відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації