ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

04 вересня 2019р року під головуванням заступника голови Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають – 1 сім»ї.

ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ ( п.7 п. 6-3, Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій) 2 сім»ям.

III. Про перевірку фактичного проживання та відомостей, наданих внутрішньо переміщеними особами для призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т.ч. пенсій) – 15 сім’ям .

IV. Про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» -3 сім»ям.

V. Про надання пільг особам, які фактично проживають та бажають користуватися пільгами в Переяслав – Хмельницькому районі, але не зареєстровані за даною адресою- 2 сім᾿ям.

Інф. управління соціального захисту населення
Переяслав-Хмельницької РДА