З професійним святом привітали колектив Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз»

06 вересня, напередодні відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості колектив Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» з професійним святом вітали керівник апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Валерій Перчук та Переяслав-Хмельницький міський голова Тарас Костін.

Начальник Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» Анатолій Зуєвич подякував працівникам підприємства за сумлінну і надзвичайно потрібну людям працю, наполегливість, витримку, відданість своїй професії та з нагоди професійного свята відзначив фахівців газового господарства Грамотами.

Представники влади району та міста висловили найщиріші слова вдячності усім трудівникам колективу, які своєю щоденною і невтомною працею забезпечують постійний комфорт людей та стабільну роботу промисловості. На знак пошани за їхню віддану роботу та  професійні якості вручили Подяки працівникам газового господарства.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики
апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації