Відбулася нарада із сільгоспвиробниками

10 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій КОРКАЧ, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро КАЧКАЛДА, заступник начальника управління-начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Любов КУЗЬКОВА, керівники сільськогосподарських підприємств району, та керівники районних служб провели нараду по проведенню збору урожаю сільськогосподарських культур 2019 року по Переяслав-Хмельницького району.

Любов Кузькова ознайомила присутніх зі станом проведення польових робіт у районі.

Провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки, державний інспектор Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олег Кутовець повідомив присутнім, що в районі виявлено карантинного шкідника (західного кукурудзяного жука) та запроваджується карантинний режим на території орендованих земель ТОВ «Агротрейд Груп» (село Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району Київської  області). Також наголосив на тому, що потрібно проводити обстеження полів кукурудзи та вживати необхідні заходи щодо виявлення, локалізації та ліквідації вогнищ карантинного шкідника.

Під час зібрання заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор ШЕРЕМЕТА, який був запрошений на нараду,

ознайомив присутніх з програмами підтримки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Сільськогосподарські товаровиробники району запропонували звернутися до СП ТОВ «Нібулон» філія «Переяславська» Переяслав-Хмельницького району Київської області по питанню надання квоти агровиробникам Переяслав - Хмельницького району щодо першочерговості здачі своєї продукції (зробити окрему чергу), та направити дане звернення до представників філії.

Крім цього піднімалися питання щодо проїзду великовагового транспорту по селах району, обмеження проїзду мосту через річку Броварка (с. Чирське) і детально обговорювалося присутніми питання децентралізації та реформу адміністративно-територіального устрою.

Нарада пройшла в діловому та конструктивному руслі, на всі питання були надані відповіді та прийняті відповідні рішення.

Інф. відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації