ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКИ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АТ «КИЇВОБЛГАЗ»

11 вересня 2020 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко та Переяславський міський голова Тарас Костін, в актовій залі Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз», вітали колектив з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Керівники району та міста  звернулися з вітальними словами до присутніх та з нагоди відзначення професійного свята вручили подяки з грошовими винагородами кращим спеціалістам газового господарства.

В свою чергу начальник Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» Анатолій Зуєвич відзначив  фахівців  підпорядкованого йому відділення   грамотами.