Турнір пам’яті Бориса Сонька провели на Переяславщині

У неділю, 13 вересня, на стадіоні села Велика Каратуль, відбувся розіграш районного кубкового турніру з футболу на честь Почесного працівника фізичної культури та спорту України, уродженця цього села Бориса Сонька (1961-2017).

Бориса Михайловича добре знала вся спортивно-фізкультурна громадськість Переяславщини, адже він плідно працював протягом чотирьох років у МСОК «Колос», а згодом 16 років (аж до трагічної кончини) очолював відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації. На турнір, окрім безпосередніх його учасників з чотирьох сіл (Велика Каратуль, Дівички, Лецьки, «Амер» (Пологи-Чобітьки)), прибули колишні колеги Бориса Сонька, друзі-футболісти, вболівальники. Участь в урочистостях з нагоди відкриття турніру взяли також дружина Бориса Михайловича Ольга, їхні діти та онуки.

Усі, хто цього дня виступив перед присутніми, згадували Бориса Сонька теплими словами.

Перед початком змагань усіх спортсменів Переяславщини привітали із професійним святом голова Переяслав-Хмельницької РДА Сергій Дяченко, голова Переяславської міської ради Тарас Костін, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, Великокаратульський сільський голова Олександр Середній, керівник ПОА «Україна» Григорій Порало. Найкращі представники галузі отримали подяки від районного керівництва та від управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

За результатами проведених матчів перемогла команда села Дівички, друге місце – «Амер» (с. Пологи-Чобітьки), третє – команда села Велика Каратуль.

Гравці усіх трьох команд отримали медалі відповідних ґатунків та кубки. А капітану команди села Дівички вручили їх аж два: за перемогу в турнірі: великий (перехідний) та менший (на постійне зберігання).

По завершенню змагань присутні відвідали могилу Бориса Михайловича Сонька, поклали квіти та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.