Інформація щодо проведення ремонтних робіт на державній територіальній автомобільній дорозі загального користування Т-10-32 «Переяслав-Хмельницький - М-03»

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 14.08.2020 року підприємством ДРП-5 проводяться роботи по фарбуванню конструктивних елементів мосту через річку Броварка в с. Чирське (державна територіальна автомобільна дорога загального користування Т-10-32 «Переяслав-Хмельницький – М-03»). Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Коркач А.Г. та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Пурденко П.Л.

Інформація відділу ЖКГ,містобудування,
архітектури , інфраструктури та захисту