Інформація по виконанню ремонтних робіт у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 16.09.2020 у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми проводиться заміна старих вікон на нові енергозберігаючі в кількості 20 шт., виконавець робіт - ТОВ «Будсервіс». Установку вікон заплановано виконати у найближчі вихідні дні, коли навчальний процес в школі не проводитиметься і діти перебуватимуть вдома. Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Петро Пурденко.

Інформація відділу ЖКГ, містобудування,

архітектури, інфраструктури та захисту