ГОЛОВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ДЯЧЕНКО ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКТИВУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА

16 вересня 2020 року, на подвір’ї адміністративної будівлі, у якій розмістилось управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької РДА, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко представив колективу управління нового начальника – Олександра Миколайовича Слюсаря.

Сергій Михайлович наголосив новому керівнику управління, що робота з питань соціального захисту населення дуже не проста. Адже це і робота геріатричних будинків, надання соціальних послуг терцентрами, обслуговування одиноких престарілих громадян на дому, нарахування пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, одноразова та щомісячна допомога при народженні дитини, оздоровлення пільгових категорій громадян, соціальна підтримка учасників другої світової війни, робота з учасниками АТО/ООС та членами їх сімей та багато іншого. Це робота, яка вимагає мати досить серйозну витримку, велике серце і розуміння людей.

З найкращими побажаннями в подальшій професійній діяльності  виступили перший заступник голови РДА Андрій Коркач та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко.

Від колективу управління новопризначеного начальника привітала заступник начальника управління Світлана Осіпова.