НА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

Сьогодні, 18 вересня 2020 року, напередодні професійного свята, лісників району привітали з професійним святом голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко.

Це свято приурочене тим людям, професія яких пов’язана з охороною лісу і його багатством, а також із заготівлею і переробкою деревини.

Цього дня очільники району відвідали ДО «Лісове господарство «Білоозерське» та ДП «Переяслав-Хмельницький лісгосп».

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко щиро привітав працівників благородної і поважної професії, подякувавши за невтомну працю і самовідданість, значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу – найбільшого природного багатства, побажав щастя, здоров’я, благополуччя та професійних успіхів.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства Переяславщини та з нагоди  Дня працівника лісу кращих представників галузі нагороджено спільними подяками райдержадміністрації і районної ради із грошовими винагородами.