ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ, СТРІЧОК ТА НАГРУДНИХ ЗНАКІВ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ»

21 жовтня, на останній сесії Переяслав-Хмельницької районної ради сьомого скликання, відбулося урочисте вручення дипломів, стрічок та нагрудних знаків про присвоєння звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району».

За вагомий особистий внесок у розвиток Переяслав-Хмельницького району, багаторічну плідну працю, активну громадську позицію, звання «почесних» присвоєно Середі Миколі Михайловичу (70 років), Качкалді Петру Григоровичу (63 роки) та Чепізі Людмилі Миколаївні (25 жовтня виповнюється 75 років).

Середа Микола Михайлович відомий на Переяславщині розвитком та популяризацією спорту. Майже 50 років трудового стажу пов’язано зі спортом. З 2004 року є Головою МСОК «Колос».

Качкалда Петро Григорович розпочав свою трудову діяльність у 1979 році на посаді головного зоотехніка у колгоспі «Комунар» села Хоцьки, у 29 років став головою колгоспу імені Кірова у Пологах-Вергунах, до 1993 року працював у сільському господарстві. 1993-2000 роки – представник Президента України в Переяслав-Хмельницькому районі, голова районної ради та районної державної адміністрації, з 2015 року і по даний час – голова Переяслав-Хмельницької районної ради.

Чепіга Людмила Миколаївна свою трудову діяльність розпочала у 1967 році агрономом колгоспу «Більшовик», а з 1980 року по 1990 рік була головою виконкому Помоклівської сільської ради, у 1991 році призначена начальником районного відділення Пенсійного фонду України, де й пропрацювала до виходу на пенсію.

Нагадаємо, що посмертно звання Почесних громадян Переяслав-Хмельницького району було присвоєно Героям війни, жителям нашого району, які загинули на Сході. Вручення відзнак батькам та вдовам відбулося 14 жовтня біля пам’ятника воїнам АТО.