Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ПРОВЕДЕНО ІНСПЕКТУВАННЯ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ, ВСТАНОВЛЕНОЇ В ЦИБЛІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

16 листопада 2020 року, голова Переяслав-Хмельницької РДА Сергій ДЯЧЕНКО, начальник відділу освіти Таміла ДУБИНА та директор школи Віталій ДІДИЧУК провели інспектування  протипожежної сигналізації, що була встановлена в Циблівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В ході інспектування було створене навчальне задимлення кабінету, на яке вчасно відреагувала протипожежна сигналізація. Індикатори пожежної системи розміщені в кожному кабінеті та класі, реагують на дим та високу температуру і запускають оголошення про необхідність покинути приміщення.

Ознайомившись з роботою нової системи голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО наголосив, що встановлення такої протипожежної сигналізації дуже важливе задля забезпечення безпеки наших дітей і трудових колективів навчальних закладів.

У свою чергу начальник відділу освіти РДА Таміла ДУБИНА зазначила, що для забезпечення пожежної безпеки, у кожному навчальному закладі,  відповідно до площі, наявна необхідна кількість вогнегасників. Окрім цього, всі керівники освітніх закладів і відповідальні особи пройшли навчання з питань протидії та ліквідації пожежі. На уроках безпеки життєдіяльності школярам розповідають, як поводити себе у разі пожежі, а з учнями старших класів проводять додаткову роботу з цього приводу.