ПІД ЧАС РОБОЧОЇ НАРАДИ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЧАСТИНИ ПРИМІЩЕНЬ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ ТЕРАПЕВТИЧНОГО КОРПУСУ КНП «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА ЦРЛ» ПІД ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

17 листопада 2020 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО спільно з головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром КАЧКАЛДОЮ проінспектували хід робіт по реконструкції частини приміщень першого поверху терапевтичного корпусу КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» під відділення екстреної медичної допомоги.

Після огляду робіт очільники району провели робочу зустріч із директором КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Ларисою КУЗЬМЕНЧУК та представниками підрядної організації. В ході зустрічі  обговорено питання щодо реалізації проекту: календарний план будівельних робіт зазначеного об’єкту будівництва, організаційні питання щодо розміщення тимчасових побутових приміщень, необхідних для забезпечення виконання робіт, інші організаційні питання.