УВАГА, СПРОСТУВАННЯ!

Деякі електронні засоби масової інформації повідомили, що в одній з лікарень м. Біла Церква Київської області помер хворий на коронавірус чоловік, який поступився своїм киснем також хворому сину.

Дана інформація не відповідає дійсності.

Джерело, на яке посилався сайт – це сторінка у ФБ волонтера. Головний лікар названого медзакладу цю інформацію спростувала. «У підпорядкованому мені медзакладі такого випадку не було», – повідомила Тетяна Дідич.

За офіційною інформацією департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, на сьогодні в області з 2185 ліжок, відведених під коронавірусних пацієнтів, до кисню підключено 1355. «На сьогодні, 18 листопада, заповненні 825 ліжок. Таким чином, вільними залишаються 530 ліжкок. Проблеми із забезпеченням киснем пацієнтів не існує», – повідомила Олена Єфіменко, директор ДОЗ КОДА.