НА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В УКРАЇНІ

20 листопада, у місті Переяслав, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО/ООС відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні.

У заході взяли участь голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро КАЧКАЛДА, міський голова міста Переяслава  Вячеслав САУЛКО, представники громадських організацій, учасники революційних подій в Україні 2004, 2013-2014 років.

Хвилиною мовчання вшановано Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, яки загинули на сході України, захищаючи Батьківщину. Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО/ООС та до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, як символ нашої пам’яті про борців за волю України.