Солодкі подарунки до Дня Cвятого Миколая

В Україні здавна шанують Святого Миколая – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Солодощі стали вже певною традицією, додатком до святкування, так як вони дарують багато веселощів, відчуття тепла і неймовірного щастя.

З нагоди відзначення Дня Святого Миколая спеціалісти Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді придбали та передали подарунки у  вигляді солодощів і фруктів.

Цього року  смаколики отримали 70 сімей (194 дитини) що опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні родини, та сім'ї де виховуються діти із особливими потребами.

Кошти на придбання подарунків були виділені із районної соціальної програми вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, збереження та підвищення рівня розвитку соціальної сфери у Переяслав-Хмельницькому районі «ДОБРОБУТ» на 2018-2022 роки.

19 грудня 2020 року спільно із заступником голови Переяславської міської ради Оксаною Степаненко, начальником відділу освіти Переяславської міської ради Петром Ярмоленком вручили подарунки мешканцям районного соціального гуртожитку. Також відвідали  прийомну, патронатну та багатодітну родину с. Гланишів та побажали родинам здоров’я, злагоди і достатку.