Інформація щодо проведеної архітектурно-містобудівної ради

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що «23» грудня 2020 року у залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулась архітектурно-містобудівна рада при відділі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

На архітектурно-містобудівній раді розглянуто:

1) містобудівна документація «Детальний план території розміщення об’єкту виробничо-демонстраційного центру промислової переробки сільськогосподарської продукції з зонами відпочинку та дегустації готової продукції  в межах земельної ділянки загальною площею 3,0 га за адресою: Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Циблі, вул. Шевченка Т.Г., буд. 2ж»;

2) містобудівна документація «Внесення змін до плану зонування с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району Київської області».

Інформація відділу ЖКГ, містобудування,

архітектури , інфраструктури та захисту