НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ

Напередодні Нового року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій ДЯЧЕНКО, перший заступник голови адміністрації Андрій КОРКАЧ та начальник відділу освіти Таміла ДУБИНА перевірили стан виконаних ремонтних робіт та робіт по встановленню протипожежної сигналізації у деяких навчальних закладах району. Дані роботи виконувались за рахунок коштів районного бюджету, які були виділені на крайній сесії Переяслав-Хмельницької районної ради в розмірі 6350,00 тис. грн.. Також з обласного бюджету було придбано в найбільшу школу району сучасне обладнання для харчоблоку.
Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО, аналізуючи підсумки об’їзду зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на створенні належних умов для навчання і виховання дітей, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно та безпечно.