УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК НА ЦИКЛ НАВЧАЛЬНИХ ВЕБІНАРІВ «ВІЙСЬКОВИЙ ТЕРЕН – ДЖУРА ОБОРОНЕЦЬ»

У січні-лютому 2021 року, До Дня Героїв Крут,  для ветеранів, які хочуть долучитися до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Мінветеранів планує організувати цикл з 12 навчальних вебінарів з підготовки до участі в суддівстві ігор та змагань «Військовий терен – Джура Оборонець».

Ветерани-учасники проєкту пройдуть теоретичний курс з усіх видів підсумкових етапів гри (конкурсів) та зможуть отримати суддівські категорії.

Реєстрація на проєкт за посиланням: https://forms.gle/q6zQr7xR9Vyazgbn9

Запрошуємо також до участі ветеранські громадські організації, які мають бажання долучитися до національно-патріотичного виховання молоді, зокрема Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Теми навчальних вебінарів:

Інтелектуальна гра-вікторина «Відун»

Таборування (бівак)

Конкурс строю та маршової пісні «Впоряд»

Конкурс «Пластун» (орієнтування і цілевказання)

Змагання «Смуга перешкод»

Змагання «Стрільба» (стрільба з АК-74)

Змагання «Метання гранати»

Змагання «Саперна підготовка»

Конкурс «Тактична підготовка ‒ дії підрозділу в бою»

Конкурс «Рятівник» (надання першої домедичної допомоги, в т.ч. надання допомоги в зоні обстрілу)

Конкурс «Фізична підготовка»

Тактична гра на місцевості «Теренова гра»

Навчання організовано спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді та ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій».

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України