ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ РДА РУСЛАН ДЯЧЕНКО СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РДА ВІДВІДАЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК У С. ГАЙШИН

22 січня 2021 року, у День Соборності України,  виконуючий обов’язки  голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслан ДЯЧЕНКО спільно з представниками Переяслав-Хмельницької РДА відвідали соціальний гуртожиток у с. Гайшин та подарували предмети першої необхідності жителям даного закладу.

В ході зустрічі Руслан Олексійович ознайомився з умовами в яких проживають жителі гуртожитку, поцікавився проблемами, які їх турбують. Особливу увагу звернув на проведення заходів профілактики щодо недопущення захворювання на коронавірус. Також з керівництвом закладу обговорено проблемні питання фінансування та утримання гуртожитку.

Підводячи підсумки візиту Руслан ДЯЧЕНКО наголосив, що даний заклад необхідний для підтримки незахищених категорій громадян Бориспільського району.