"Урядова гаряча лінія"

НОВА СИСТЕМА ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

У 2016 році в управлінні Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі запроваджується централізована система обслуговування громадян з призначення та виплати пенсій, метою якої є чіткий порядок в ході прийому та обслуговування громадян, забезпечення реалізації права громадян на звернення, надання послуг з додержанням вимог законодавства за принципом прозорості, відкритості та зрозумілих дій.

Пенсіонер самостійно за бажанням обирає орган Пенсійного фонду України, до якого звертається за призначенням пенсії. При цьому рішення про призначення пенсії приймається тим органом, на території обслуговування якого пенсіонер проживає (зареєстрований).

На основі сканованих документів формується електронна пенсійна справа, що дасть змогу скоротити процедуру призначення пенсійних виплат.