"Урядова гаряча лінія"

Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку!
Ви щоденно висвітлюєте новини культурного, політичного і економічного життя району, інформацію про перебіг подій у світі.
Завдяки вашому професіоналізму, майстерності, впроваджуються нові технології, розширюється асортимент телекомунікаційних послуг для населення, відкриваються нові можливості для людських контактів і спілкування.
В день вашого професійного свята бажаємо усім міцного здоров'я, добра й злагоди у ваших сім'ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.
Миру та благополуччя вам і вашим родинам!

Голова райдержадміністрації                        Андрій Пряхін

Голова районної ради                                  Петро Качкалда