"Урядова гаряча лінія"

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

.

30 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі дитячого навчального закладу «Веселка».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

31 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Любомирівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, перерахунки пенсій з більшого заробітку) звернулось 4 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.