Проведено пожежно-тактичне навчання

31 липня 2018 року Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено пожежно-тактичне навчання щодо гасіння пожеж в природних екосистемах.

В навчанні взяли участь начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Олександр Гопанчук, спеціалісти відділу Надія Мель і Тетяна Шевель.

Під час навчання учасники відпрацювали злагодженість дій щодо гасіння торфовищ та різноманітних екосистем, а також перевiрили оперативну готовність особового складу і пожежно-рятувальної техніки ДСНС до дій у випадку виникнення пожежі. Для гасіння умовної пожежі застосовувався автомобіль АЦ-40 (131)137А та пожежна мотопомпа. Завданням рятувальників було якомога швидше поставити автомобіль на водо джерело та ліквідувати умовне загорання

Навчання пройшли добре, рятувальники готові до дій за призначенням під час гасіння даних пожеж.