Голова КОДА обговорив перспективи розвитку Київщини з представниками районних ЗМІ

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук провів зустріч із представниками районних ЗМІ.

В ході зустрічі Олександр Терещук відзвітував про результати своєї роботи за час перебування на посаді голови Київської ОДА. Також очільник області презентував Програму розвитку Київщини на 2019-2021 роки та відповів на питання присутніх журналістів.

«Я відчуваю велику відповідальність та розумію наскільки важливо сьогодні об’єднуватись і працювати разом для добробуту Київщини! Нами було проведено колосальну роботу і визначено чітку програму розвитку Київської області, яку ми вже втілюємо в життя!» - зазначив Олександр Терещук.