Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!Запрошуємо молоду та мотивовану молодь поповнити лави патрульних поліцейських Київщини

У молодих, цілеспрямованих і чесних людей, які хочуть стояти на варті захисту громадян, з’явилася така можливість. З 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення 300 вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції територіальних районних відділів поліції.
У нинішніх складних для України умовах на плечі правоохоронців лягають значні навантаження, адже триває запекла боротьба зі злочинністю. Тому, якщо Ви активні, мотивовані, дисципліновані та бажаєте допомагати людям - ласкаво просимо на службу до Національної поліції Київської області! У нас є спільна мета – захист співвітчизників та їх майна від злочинних посягань. Об’єднавши наші цілі та зусилля, ми змінимо наше життя, поліцію та країну на краще!
Кожен майбутній патрульний повинен чітко усвідомлювати, що служба в поліції - це почесний обов'язок і необхідність.
Голова поліцейської комісії Сергій Гулієв наголосив, що всі бажаючі, які відповідають кваліфікаційним вимогам (громадянство України, відсутність судимості, вік від 21-35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В та знання основ законодавства), можуть заповнити онлайн-анкету на сайті поліції Київської області
 
 
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Київської області Дмитро Ценов зазначив, що на кожного кандидата чекає відбір, який складатиметься з тестування загальних навичок, професійного теста, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спецперевірки.Громадяни, які успішно пройдуть відбір конкурсу, пройдуть професійну підготовку за міжнародними стандартами.
Заробітна плата співробітника групи реагування патрульної поліції становитиме 6 тисяч гривень з перспективою кар’єрного зросту та соціальним забезпеченням згідно діючого законодавства.
У разі виникнення запитань, Ви можете отримати необхідну інформацію за телефоном:
0 800 50 02 02
з 9:00 до 18:00 в робочі дні
 
або електронною поштою komisia@kv.npu.gov.ua
 
Адреса розташування поліцейської комісії:
м. Київ, вул. Володимирська, 15
Також можна звертатись в сектор кадрового забезпечення Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області
За тел.: (04567) 5 35  72, 5 15 59.
та за адресою:
м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права 25-А, каб. 205.
 

Особистий прийом голови РДА

18 травня 2016 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації (вулиця Б. Хмельницького, 53) проведе  особистий прийом  та прямий телефонний зв'язок  голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Пряхін Андрій Володимирович.
              Початок прийому: 09.00
              Контактний телефон: (04567)51800

Шановні абітурієнти !

    Адміністрація ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" доводить до Вашого відома, що в навчальному закладі з 1 вересня 2015 року розпочнеться навчання за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" за державним замовленням (15 місць).
    Навчальний заклад гарантує безкоштовне проживання в гуртожитку, користування бібліотекою, спортивною залою; також наші учні забезпечені харчуванням та отримують стипендію.

Відбудеться виїзний прийом жителів села Жовтневе Переяслав-Хмельницького району

10 червня 2015 року у приміщенні сільської ради села Жовтневе відбудеться виїзний прийом громадян головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубиною Григорієм Івановичем.

Години прийому з 8:00 до 10:00 години.

Відбудеться семінар-практикум «Основи тактичної медицини»

АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ


Проведе семінар-практикум, на тему:

«Основи тактичної медицини»

06.06.2015 

початок о 9-45

за адресою: м.Переяслав-Хмельницькийліцей-інтернат (центральний вхід).Програма семінару:

1. Введення в тактичну медицину.

2. Комплектація та розміщення медичного спорядження.

3. Етапи і тактика надання медичної допомоги.

4. Тактика і способи евакуації пораненого.

5. Огляд пораненого.

6. Засоби і алгоритми мінімізації крововтрати.

7. Забезпечення прохідності дихальних шляхів. Засоби та алгоритми.

8. Алгоритми допомоги при пневмотораксі.

Конт. тел.(093)116 05 96, (095)448 26 68, (068)014 38 66

Відбудеться особистий прийом громадян

03 червня 2015 року у приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбудеться особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Григорієм Івановичем Дубиною.

 

Години прийому з 9:00 до 12:00 години.

 

Начальник відділу розгляду звернень

громадян, доступу до публічної інформації,

інформаційної діяльності та комунікації з

громадськістю                                                                                                                 Н.І.Басараба

Відбудеться прийом громадян

Відбудеться виїзний прийом жителів села Єрковці Переяслав-Хмельницького району

 

27 травня 2015 року у приміщенні сільської ради села Єрковці відбудеться виїзний прийом громадян головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубиною Григорієм Івановичем.

Години прийому з 9:00 до 11:00 години

Оздоровлення дітей, які навчаються в загальноосвітніх школах Переяслав-Хмельницького району

    Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація пропонує оздоровити дітей віком від 7 до 17 років, які навчаються в загальноосвітніх школах Переяслав-Хмельницького району в оздоровчо-спортивному таборі «Медик-2» (смт. Сергіївка Одеської області).

    Загальна вартість путівки 2 600 гривень, відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відшкодовує 1 000 гривень на одну особу. Батьківська плата 1 600 гривень.

    У вартість путівки включені витрати на перевезення до місця відпочинку і в зворотньому напрямку, харчування, проживання.

Оздоровча зміна 04.06.2015 -17.06.2015

Довідки  за телефоном (04567) 5 00 19, (096)758 82 49