Оголошення

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація інформує про можливість вступу до Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» за магістерською програмою «Державне управління економікою» для громадян, які мають базову вищу освіту (диплом бакалавра) будь-якого напряму підготовки в галузі знань «Менеджмент і адміністрування» та в галузі «Економіка і підприємництво».

Після закінчення навчання на магістерській програмі видається диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», що засвідчує здобуття кваліфікації магістра з державного управління економікою.

Навчання відбувається за денною та заочною формами.

Термін навчання – 1 рік (з 1 вересня по 30 червня).

Документи подаються до приймальної комісії з 1 по 12 липня 2014 року.

Вступні екзамени проводяться з 13 по 26 липня 2014 року.

За більш детальною інформацією про магістерську програму «Державне управління економікою» звертатись за телефоном (044) 456-31-62, а також за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 53, телефон для довідок: 5-00-34.