ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Архівний відділ Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації повідомляє, що набрало чинність Типове положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації (далі - Типове положення), затверджене наказом Міністерства юстиції України від 19.06.2013 №1227/5 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 р. за №1062/23594.

Підприємствам, установам та організаціям необхідно на підставі зазначеного Типового положення розробити індивідуальні Положення про експертні комісії з проведення експертизи цінності документів та подати їх на схвалення експертної комісії архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації.

За додатковою інформацією звертайтеся до архівного відділу за тел. (04567)5-00-29.