ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ АРХІВНИХ ЗІБРАНЬ

Історію матеріального і духовного життя народу відображають не тільки ті документи, що зберігаються в державних архівних установах. Приватні зібрання шанувальників історичної спадщини можуть містити документи, що мають загальнонаціональне або регіональне значення. Тому держава зацікавлена у належному збереженні цих історичних пам'яток.

Архівний відділ районної держадміністрації звертається до власників приватних зібрань Переяслав-Хмельницького району з пропозицією включення приватних архівних зібрань до списків юридичних та фізичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду, які не передають документи до архіву.

Проведення такої роботи сприятиме престижу приватного архівного зібрання, його реальній оцінці та схоронності. Такий державний підхід спрямований на більш широку інформацію про цінні архівні джерела у складі приватних зібрань, їх публікацію та експонування на документальних виставках.

З побажаннями і пропозиціями просимо звертатися до архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації.

Адреса відділу: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, буд. 53,

тел. 5-00-29