Анонс подій

17 жовтня 2013 році у залі засідань Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації відбудеться нарада-семінар з керівниками діловодних служб та архівних підрозділів установ – джерел формування Національного архівного фонду у зоні комплектування архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації на тему «Організація діловодства, архівної справи, проведення експертизи цінності документів». На семінарі будуть висвітлені такі питання:

Законодавчі та нормативно-правові документи з питань діловодства та архівної справи;

Складання номенклатури справ на 2014 рік;

Експертиза цінності документів в установах.  Типове положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації;

Складання та оформлення описів справ, актів про вилучення документів для знищення. Порядок подання документів на розгляд експертної комісії архівного відділу районної держадміністрації;

Роз`яснення Державної архівної служби України щодо порядку виїмки (вилучення) архівних документів правоохоронними органами.

Семінар проводить архівний відділ районної держадміністрації.