Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Запрошуємо молоду та мотивовану молодь поповнити лави патрульних поліцейських Київщини

У молодих, цілеспрямованих і чесних людей, які хочуть стояти на варті захисту громадян, з’явилася така можливість. З 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення 300 вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції територіальних районних відділів поліції.
У нинішніх складних для України умовах на плечі правоохоронців лягають значні навантаження, адже триває запекла боротьба зі злочинністю. Тому, якщо Ви активні, мотивовані, дисципліновані та бажаєте допомагати людям - ласкаво просимо на службу до Національної поліції Київської області! У нас є спільна мета – захист співвітчизників та їх майна від злочинних посягань. Об’єднавши наші цілі та зусилля, ми змінимо наше життя, поліцію та країну на краще!
Кожен майбутній патрульний повинен чітко усвідомлювати, що служба в поліції - це почесний обов'язок і необхідність.
Голова поліцейської комісії Сергій Гулієв наголосив, що всі бажаючі, які відповідають кваліфікаційним вимогам (громадянство України, відсутність судимості, вік від 21-35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В та знання основ законодавства), можуть заповнити онлайн-анкету на сайті поліції Київської області
 
 
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Київської області Дмитро Ценов зазначив, що на кожного кандидата чекає відбір, який складатиметься з тестування загальних навичок, професійного теста, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спецперевірки.Громадяни, які успішно пройдуть відбір конкурсу, пройдуть професійну підготовку за міжнародними стандартами.
Заробітна плата співробітника групи реагування патрульної поліції становитиме 6 тисяч гривень з перспективою кар’єрного зросту та соціальним забезпеченням згідно діючого законодавства.
У разі виникнення запитань, Ви можете отримати необхідну інформацію за телефоном:
0 800 50 02 02
з 9:00 до 18:00 в робочі дні
 
або електронною поштою komisia@kv.npu.gov.ua
 
Адреса розташування поліцейської комісії:
м. Київ, вул. Володимирська, 15
Також можна звертатись в сектор кадрового забезпечення Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області
За тел.: (04567) 5 35  72, 5 15 59.
та за адресою:
м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права 25-А, каб. 205.