УВАГА!!!

Відкрито «гарячу» телефонну лінію (04567) 5 88 19 на базі Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 3 для координації роботи щодо розселення сімей, які переїхали з території Автономної республіки Крим та м. Севастополь.

На виконання листа Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації №02-41/1335 від 14.04.2014, у зв’язку з виїздом окремих сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь до інших регіонів на тимчасове перебування та з метою забезпечення надання їм належного рівня соціального захисту і підтримки, відкрито при Переяслав-Хмельницькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді координаційний центр, для надання всіх передбачених чинним законодавством України соціальних послуг та виконання інших життєво необхідних завдань щодо вирішення всіх проблемних питань, пов’язаних з їх тимчасовим місцем перебування.