Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!У БЕРЕЗАНІ ВІДКРИТО НОВЕ ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКЕ ПРИМІЩЕННЯ ЗАВОДУ «БЕЛЛА-ЦЕНТР»

Цієї середи, 25 червня, відбулося урочисте відкриття виробничо-складського приміщення на підприємстві «Белла-центр». Захід відвідали заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Борисович Корбан, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, президент компанії «TZMO SA» Ярослав Юзефович (підприємства «Белла-центр» і «Белла-трейд» є офіційними представництвами цієї компанії в Україні), директор східних ринків «TZMO SA» Беата Рогальська, міський голова Анатолій Євгенович Дунаєнко та інші.

- Хотів би висловити слова вдячності керівництву компанії, що в такий непростий час ви інвестуєте у підприємство, створюєте нові робочі місця, - зазначив міський голова Анатолій Євгенович Дунаєнко. – Дуже поталанило місту, що на його території розміщено такі підприємства, як «Белла-центр» та «Белла-трейд». Адже це і світовий рівень виробництва, і працевлаштування березанців (на підприємствах працює понад 300 осіб), і наповнення бюджету. Приємно, що підприємство динамічно розвивається.

Підприємства «Белла-центр» і «Белла-трейд», справді, мають велике значення для життєдіяльності міста, адже це бюджетоутворюючі організації, зазначив мер. З 18,5 мільйонів гривень надходжень до місцевого бюджету 6,6 мільйонів сплачує «Белла», що забезпечує третину від усіх надходжень. З 48 мільйонів гривень сплачених підприємствами міста до Пенсійного фонду 14 мільйонів сплачує підприємство з польськими інвестиціями. Із відкриттям просторого виробничо-складського приміщення площею близько 1000 квадратних метрів кількість робочих місць збільшується на 10 відсотків, зазначив генеральний директор ТОВ «Белла-центр» Бартош Анджей Кобилєцкій. Про важливість інвестицій в українську економіку говорили й інші гості.

- Хотів би подякувати нашим польським друзям, що не побоялися вкладати інвестиції в економіку України у такий непростий час, - зауважив заступник голови КОДА Олег Борисович Корбан. -  Ми зробимо все можливе, аби ви відчули сприятливий інвестиційний клімат на території Київщини. Хотів би подякувати керівництву компанії «TZMO»  за створення такого чудового підприємства.

Компанія «Белла-центр» демонструє довіру польських інвесторів до України, зазначив  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін. Тож є надія, що за політичними змінами слід очікувати зміни і в економіці країни, що дозволить покращити інвестиційний клімат і стати привабливішою для закордонних інвесторів. Тим паче, така подія має значення напередодні підписання економічної частини угоди з ЄС. Слова подяки обласній і міській владі за підтримку і колективу підприємства «Белла-центр» за плідну роботу висловив президент компанії «TZMO SA» Ярослав Юзефович, який відзначив, що компанія  «TZMO» має представництва у 17-ти країнах світу, в тому числі - заводи в Індії, Польщі, Російській Федерації. У 2003 році був збудований завод в Україні, в місті Березань, а у 2005 році запрацював логістичний центр. І надалі продовжуватимуть встановлювати нові виробничі лінії, розширятиметься мережа збуту. Зокрема – до переліку країн, куди експортується продукція підприємства, додається і США. Пан Ярослав Юзефович в інтерв‘ю кореспонденту «Березанських відомостей» висловив своє захоплення швидким будівництвом виробничо-складського приміщення. Адже почали його зводити наприкінці минулого року – в листопаді, і вже у червні здали в експлуатацію. Але й це ще не все. Наприкінці цього року планують розширювати логістичний центр. А у 2015 році будуватимуть нові виробничі цехи. Окрім гігієнічної продукції для жінок та паперових серветок, завод «Белла-центр» випускатиме і дитячі памперси, що є дуже затребуваними в Україні та в інших країнах світу. А це означає суттєве збільшення надходжень до бюджету і нових робочих місць.

Продовженням заходу стало урочисте перерізання стрічки. Під звуки маршу кар завіз до складу першу партію продукції. Президент «TZMO SA» також розрізав торт із назвами провідних торгових марок підприємства, який спекли кондитери спеціально до урочистостей.