Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!12 липня 2020 року - День рибалки

Шановні рибалки-професіонали та любителі рибної ловлі!

Щиро вітаємо всіх хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття з Днем рибалки! 

Важливий промисел, який до того ж для багатьох жителів нашого району є найкращим відпочинком, заслуговує на почесне місце в господарському комплексі Переяславщини.

Природа обдарувала нас численними водними ресурсами, тож наше завдання – по-господарськи використовувати таке багатство, розвивати, берегти й примножувати водні ресурси.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я та щастя. Нехай щедро родять блакитні лани, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда


08 липня 2020 року – День родини

Дорогі жителі Переяслав-Хмельницького району!

Сьогодні уся країна відзначає День родини.

Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в родині. В родині  дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Дозвольте побажати вам та всім вашим рідним миру, спокою,  міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

 Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА07 липня 2020 року – День працівника природно-заповідної справи

 

Шановні працівники природно-заповідної справи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Це свято всіх небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя.

Працівники природоохоронних установ щодня сприяють збереженню природних цінностей та культурної спадщини рідного краю, розповсюджують екологічні знання.

Завдяки вашим зусиллям та досвіду, наполегливій сумлінній праці, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише  збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду.

У цей святковий день щиро бажаємо вам здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи!

 

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

04 липня 2020 року – Міжнародний день кооперативів

Шановні працівники споживчої кооперації району!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації!

Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусилля, щоб кооперативний сектор району відповідав європейським стандартам, зростанню та підвищенню добробуту жителів району.

Вітаючи з професійним святом, бажаємо вам, шановні кооператори, творчої наснаги та успіхів. Нехай сповнюються усі ваші плани та сподівання, а повсякденна невтомна праця приносить справжнє задоволення.

Здоров'я всім, щастя, добробуту, успішного здійснення задумів та подальших професійних успіхів.

 Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА


04 липня 2020 року – День судового експерта

Шановні працівники служби судової експертизи!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості українського правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я,  щастя, добра й благополуччя, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх ваших справах та починаннях. Нехай удача та успіхи будуть вашими постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

04 липня 2020 року – День Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших мешканців, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. 

У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичимо всім вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

 Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА


02 липня 2020 року – День податківця України

Шановні працівники податкової справи Переяславщини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом.

Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.  Завдання, які сьогодні стоять перед податковою службою України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

 

Голова адміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

01 липня 2020 року – День архітектури

Шановні архітектори!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Встановлення цього свята на державному рівні свідчить про визнання архітектури як важливішої сфери діяльності суспільства, її всебічного впливу на життя, матеріальне середовище та культурне надбання людства.

Перетворення, які відбуваються у нашому суспільстві, зміни містобудівного законодавства та нормативно-правових засад до рівня європейських, розширюють межі творчих можливостей архітекторів, що дозволяє втілювати в життя новаторські архітектурні задуми, здійснювати забудову міст та сіл на сучасному рівні.

Щиро бажаємо вам, шановні архітектори, натхнення, яскравих задумів і наснаги для їх реалізації, сміливих проектів та бездоганного їх втілення, гордості за міцність і корисність ваших споруд та гідного визнання вашого високого мистецтва.

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА