Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!20 вересня 2020 року - День працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства!

Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу!

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу.

Переконані, ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання України.

Щиро бажаємо вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.


Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко
Голова районної ради Петро Качкалда


Привітання до Дня міста Переяслава

Від щирого серця вітаємо всіх переяславців з Днем міста!

Місто славиться великими культурними, історичними надбаннями, але головний його скарб – люди, адже саме Ви створюєте його матеріальні й духовні багатства.

Це величне свято також є даниною пам’яті наших пращурів, які упродовж століть будували місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу.

Цього дня не лише кожен мешканець Переяслава, а і його гості відчувають себе частинкою великої дружної родини, у складі якої - дружелюбні, щирі, працьовиті, талановиті люди.

Щиро зичимо місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям славетного краю бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда


19 вересня 2020 року - День фармацевтичного працівника

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Впевнені, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі – запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – поліпшення забезпечення населення району високоефективними, якісними та безпечними ліками.

Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить натхнення і задоволення. Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

17 вересня 2020 року - День рятівника

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!
Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.
Висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог.

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко
Голова районної ради Петро Качкалда


13 вересня 2020 року - День танкістів

Згідно Указу Президента України День танкістів щорічно відзначається у другу неділю вересня.

Це свято - символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів. Воно є прикладом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників рідної землі, днем, коли ми вшановуємо ветеранів, спадкоємців і продовжувачів славетних бойових традицій.

Сьогодні танкові війська є важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України. Вірні традиціям старших поколінь, воїни-танкісти з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність Військовій присязі, високий професіоналізм і бойову майстерність.

Нехай і надалі високий професіоналізм танкістів буде запорукою зміцнення національної безпеки України.

Щиро зичимо Вам здоров'я, щастя, миру, добробуту та нових успіхів!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

13 вересня 2020 року - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам галузі, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в районі.

Впевнені, що працівники галузі докладатимуть для цього усі свої сили, професійні вміння, трудову звитягу, не забуваючи при цьому про свою безпеку.

Нехай блакитний вогник, запалений працьовитими руками фахівців галузі, зігріває кожну оселю, дарує затишок і задоволення громадянам.

Щиро бажаємо  вам здоров’я, сімейного затишку і злагоди, невичерпної життєвої енергії та плідних успіхів у розв’язанні соціально-побутових проблем споживачів.

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

12 вересня 2020 року - День фізкультури та спорту

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Переяслав-Хмельницький район, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями.

Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Щиро зичимо нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

06 вересня 2020 року - День підприємця

Шановні підприємці Переяславщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Бажаємо вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Щиро бажаємо всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай ваш життєвий та професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень у справі розбудови національної економіки та розвитку нашої держави.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною.

Щастя, здоров'я, миру і злагоди вам і вашим рідним!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда