Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!Щиросердно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Хай диво Христового Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.
Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Нехай не залишає Вас блаженство, нехай дарує Господь Вам здоров'я, успіхів та благодаті, нехай у серці Вашому гостює лише радість і любов.

З світлим Вас Христовим Воскресінням!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                            Андрій Пряхін

 

Шановні Переяславці!Вже багато років українці мають прекрасну традицію - щорічно третьої суботи квітня святкувати День довкілля. Цей день - нагода привернути увагу суспільства до необхідності берегти та покращувати навколишнє середовище.

Розвиваючи економіку, прагнучи кращого майбутнього та благополуччя, ми маємо насамперед пам’ятати про дбайливе ставлення до довкілля, захист крихкого екологічного балансу та природних ресурсів.

Захистити природні багатства рідного краю - це наша спільна турбота. Кожен повинен бути відповідальним, виховувати в собі турботливе, шанобливе ставлення до навколишнього середовища. Зробивши свій маленький внесок у спільну справу, можна досягти великих перемог.

Наше майбутнє у наших руках!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                         Андрій Пряхін

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборівШановні жителі Переяславщини!

Цей день для тисяч людей є справжнім днем Перемоги, адже саме цього дня тисячі в’язнів фашистських концтаборів були визволені з нацистського пекла.

Згадуючи про полеглих, ми повинні дбати про тих, хто у нацистському рабстві переміг смерть, повернувся додому і розбудовував країну заради прийдешніх поколінь.

Сьогодні – святий обов'язок держави і кожного з нас забезпечити гідні умови життя тим, хто пережив ті жахливі роки.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і щиро зичимо міцного здоров'я, благополуччя, душевного тепла та добробуту.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                   Андрій Пряхін

Шановні митці-театрали!У Міжнародний день театру щиро вітаю всіх, чиє життя пов’язане з театральною діяльністю, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси.

Прийміть щиру подяку за ті добрі думки й почуття, які ви своєю творчістю пробуджуєте у людях, за те, що театр продовжує радувати і захоплювати майстерністю акторів, дивовижною атмосферою творчості.

Від щирого серця бажаю вам натхнення, благодатного розвитку таланту, втілення творчих задумів для плідної і успішної праці на ниві мистецтва, а також незмінних глядацьких симпатій!

Зі святом!

З повагою,
Голова райдержадміністрації            Андрій Пряхін

 

Шановні працівники Служби безпеки України!За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

Завдяки вашій відповідальній праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України.

Впевнений, що працівники Служби безпеки України і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.
 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                 Андрій Пряхін

 

Дорогі Переяславці!Щороку в березневі дні українство вшановує невмирущого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує власний дім – незалежну, демократичну, суверенну державу.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!

Слава Україні!
 
З повагою,
Голова райдержадміністрації    Андрій Пряхін

Дорогі жінки Переяславщини!Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

У цей чудовий день серця всіх чоловіків країни зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.

Ваша самовіддана праця і наполегливість помітні і важливі практично в усіх сферах людської діяльності. Вашій волі, енергії та майстерності підвладні найвищі висоти людських звершень.

Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких.
Залишайтеся назавжди чарівними, привабливими та неперевершеними! Нехай поруч з вами завжди буде міцне, надійне чоловіче плече, а у вашому рідному домі панують мир та злагода.

Сімейного вам щастя, затишку та родинного тепла!

Зі святом!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                 Андрій Пряхін

Шановні жителі Переяславщини!Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова.
Наша українська мова належить до найбагатших мов світу. Багато зробили для її вдосконалення освічені люди різних часів - письменники, вчені, видавці... Ми з вами отримали в спадок багату, розвинену, гнучку українську літературну мову.

Міжнародний день рідної мови для нас, українців, є своєрідним нагадуванням про багатовікові приниження, переслідування та витіснення з ужитку, яких у минулому зазнавала наша рідна мова з боку поневолювачів. Водночас цей день привертає увагу до сучасного стану української мови в Україні та до важливості її збереження для прийдешніх поколінь.

Тож шануймо і любімо рідну мову, піклуймося про неї, розкриваймо для себе її велич і могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                      Андрій Пряхін