Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!Дорогі Переяславці!Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

                                                         Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації                 Андрій Пряхін
 

Шановні працівники засобів масової інформації!

  

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста.

Сучасне суспільство неможливо уявити сьогодні без інформації та комунікаційних мереж. Тому нині воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

У день професійного свята хочу побажати Вам творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших планів та задумів.

Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпного джерела натхнення та наполегливості у професійному зростанні, досягненні нових висот на ниві журналістики.

 
З повагою,
Голова райдержадміністрації                            Андрій Пряхін

Шановні жителі Переяславщини!


Від щирого серця вітаю з одним із головних християнських свят - Днем Святої Трійці!

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд.

Нехай в цей день у Ваші родини прийде радість, мир, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Щиро зичу Вам здоров’я, душевного тепла, натхнення, благополуччя, довголіття, світлої надії та Божого благословення.

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                       Андрій Пряхін

 

 

Шановні виробники Переяславщини!Щиро вітаю Вас з днем працівників місцевої промисловості України!

Саме ви сприяєте наповненню споживчого ринку товарами широкого споживання, збільшенню кількості робочих місць, розвитку промисловості! Сердечна вдячність вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу.

Щиро бажаю Вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів. Нових трудових перемог вам і високих звершень на благо рідного району та України.


З повагою,

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін

 

 

 

Шановні працівники Переяслав-Хмельницької дільниці Трубізького міжрайонного управління водного господарства та Переяслав-Хмельницької дільниці Дніпровського басейнового управління водних ресурсів!Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників водного господарства!

Ваша самовіддана нелегка повсякденна робота, покликана зберегти водні ресурси для прийдешніх поколінь, викликає глибоку пошану. Високий професіоналізм і відповідальне ставлення до справи є запорукою ефективної роботи водогосподарського комплексу, який сприятиме раціональному використанню та відтворенню водних ресурсів.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, добра і достатку, взаєморозуміння та злагоди. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює надії та сподівання на краще.


З повагою,
Голова райдержадміністрації                              Андрій Пряхін
 

Любі діти! Шановні дорослі!Щиро вітаю Вас з Днем захисту дітей.

Цей день нагадує нам, дорослим, про необхідність поваги прав наших маленьких співвітчизників.
Адже саме з дитинства починається формуватися світогляд та характер. Саме тому піклування про підростаюче покоління повинне бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Щиро бажаю нашим юним жителям Переяславщини міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                    Андрій Пряхін

 

Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо пам'ятний. Адже вони прощаються зі школою і вирушають у самостійне доросле життя.

Дорогі випускники, сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з широкими можливостями. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії.

Також висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане вам тепло своїх сердець.

Шановні учні, дорогі випускники зичу вам успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Щасти вам у всьому! В добру путь!
 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                          Андрій Пряхін

 

Шановні жителі Переяславщини!Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – безвинними жертвами кривавого тоталітарного режиму.

Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Пам’ятаймо жорстокі періоди літопису нашої Батьківщини, всіх хто віддав своє життя за любов до рідної землі та боротьбу за справедливість і незалежність. Ми – нація, яка заслуговує на достойне життя серед європейських країн.
Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни!

                              Вічна пам’ять безневинно загиблим, закатованим українцям! Слава Україні, слава Героям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації                                                                   Андрій Пряхін