Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!21 листопада 2020 року - День Гідності та Свободи

Дорогі Переяславці!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Низько вклоняємося Героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації  Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА


17 листопада 2020 року - День студента

Студентство Переяславщини, щиро вітаємо вас із Днем студента!

Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє рідного краю.

Щиро зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Миру, злагоди, любові, натхнення й невпинного бажання бути корисними на благо нашої країни, дорогі студенти!

 

 Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА


16 листопада 2020 року - День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

День кожного з нас  починається і закінчується новинами. І створюєте їх Ви — працівники радіо, телебачення та зв’язку. У всі часи головними показниками вашої роботи є відповідальне, творче ставлення до справи, об’єктивність у висвітленні подій.

Дякуємо вам за об’єктивність, оперативність та грунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаємо вам міцного здоров’я, професійних успіхів і втілення  цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та лише приємні емоції. Залишайтеся завжди цікавими і ніколи не втрачайте своєї індивідуальності.

 

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

15 листопада 2020 року - День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Завдяки невтомній праці, терпінню, витримці та наполегливості ви отримуєте щедрий урожай із благодатної української землі.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

 

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА9 листопада 2020 року – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість майстрів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та майстрам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

 

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

09 листопада 2020 року – День української писемності та мови

Шановні жителі Переяславщини!

Щиро вітаємо вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Бажаємо всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчували її красу та мелодійність.

У святковий День української писемності та мови щиро бажаємо всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для нас оберегом!

Зі  святом Вас, дорогі земляки!

 

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА

 

03 листопада 2020 року – День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ

03 листопада українці відзначають свято тих, хто зробив та продовжує робити значний внесок в укріплення обороноздатності України – працівників та військовослужбовців інженерних, ракетних військ та артилерії.

Часом ми не замислюємось над тим, хто стоїть за ліквідацією наслідків лих та катастроф у буденному житті та завалів для просування військ, розмінуванню місцевості, шляхів у неспокійний час. За це відповідальні саме фахівці інженерних військ, які відновлюють завалену місцевість, приводять до ладу території після паводків, на передовій вони роблять проходи в мінних полях, займаються маскуванням та укриттям.

Вітаємо професійних ракетників і артилеристів, які в усі часи створювали надійну міць для здолання сил противника.

З нагоди професійного свята висловлюємо слова щирої вдячності кожному з вас за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

 

Голова райдерадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА01 листопада 2020 року - День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.  

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного громадянського суспільства.  

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаємо вам і вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда