Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!27 березня 2020 року – Міжнародний день театру


Шановні митці театрального мистецтва!

Щиросердечно вітаємо Вас із святом - Міжнародним днем театру!

Високо цінуючи Ваш талант і самовіддану працю на ниві театрального мистецтва, значний внесок у зміцнення духовності українського народу, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги для нових творчих злетів в ім’я збагачення національної скарбниці сценічного мистецтва, а також для гідного продовження традиції своїх видатних предків.

Хай сумлінне служіння мистецтву і рідному народу буде й надалі для Вас джерелом високого натхнення і нових творчих досягнень. У Міжнародний день театру вітаємо всіх, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси.

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

26 березня 2020 року – День Національної гвардії УкраїниШановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Без сумніву Ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Сердечно зичимо усім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають Вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

25 березня 2020 року – День служби безпеки України


Шановні працівники органів Служби безпеки України!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

Завдяки Вашій наполегливій праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, економічного та оборонного потенціалу України.

Впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості.

З нагоди професійного свята бажаємо Всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, миру,  натхнення, пошани та нових професійних успіхів.

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

До 18 березня 2020 року – День працівника податкової та митної служби України

Шановні працівники податкової справи Переяславщини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом.

Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.  Завдання, які сьогодні стоять перед податковою службою України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда

15 березня 2020 року – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення


Шановні працівники житлово-комунального господарства!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом!

Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку нашого району.

Нехай щирі слова людської вдячності щоденно зігрівають Ваші серця та додають сил і натхнення. Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам. Нехай Ваша праця приносить радість та достаток, а Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку Переяславщини!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

14 березня 2020 року – День українського добровольцяЗважена громадянська позиція, прагнення єдності українського народу та збереження суверенітету держави – головні принципи людей, котрі за покликом серця, не залежно від статі чи віку, вирушили захищати територіальну цілісність України від ворожих зазіхань. Саме добровольці, котрі прийняли чи не найважливіше життєве рішення – вирушити у зону бойових дій, повинні стати чітким орієнтиром у боротьбі за незалежність для кожного свідомого українця.

Щиро дякуємо кожному воїну-добровольцю – захиснику України – за звитягу та героїзм, за справжній український дух, які Ви щоденно проявляєте, захищаючи свободу і суверенітет нашої держави.

Миру, витримки та здоров'я Вам та Вашим родинам! Слава справжнім воїнам України!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда
14 березня 2020 року - День землевпорядника


Шановні працівники землевпорядної служби!

Від щирого серця вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника!

Ваша професія завжди користувалася повагою, оскільки присвячена безцінному скарбу держави, нашій святині та годувальниці – українській землі.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я і незмінної наснаги, благополуччя та успіхів у роботі, злагоди і нових звершень.

Хай здійсняться Ваші найсміливіші задуми та плани, а досвід, знання, професійність, любов до рідної землі стануть запорукою успіху.

Миру, добра і щастя Вам та Вашим родинам!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

09 березня 2020 року - 206 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861), українського поета, художника, мислителяДорогі Переяславці!

У ці березневі дні минає 206 років від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!

Слава Україні!

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда