День людей похилого віку

Дорогі Переяславці!
Щиро вітаємо вас з теплим і сердечним святом — Днем людей похилого віку та Днем ветерана!
Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни,
за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Шановні наші батьки, дорогі ветерани, прийміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за вагомий внесок у розбудову нашої держави та Переяслав-Хмельницького району.
Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повернеться сторицею!

В.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач
Голова районної ради Петро Качкалда