Вітання з нагоди Дня юриста

Шановні юристи!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.
Від щирого серця бажаємо вам на цьому шляху професійних успіхів, натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя та життєвих гараздів.

В.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач

Голова районної ради Петро Качкалда