Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх,
хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
Українська культура, незважаючи на всі перепони, й досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому саме працівників будинків культури та керівників художніх колективів.
Своєю щоденною працею ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва
та відроджуєте традиції українського народу.
Ми пишаємося неповторними культурними досягненнями народних майстрів та творчих аматорських колективів Переяслав-Хмельницького району, які своєю працею поповнюють духовну скарбничку України.
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

В.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач
Голова районної ради Петро Качкалда