День пам’яті жертв голодоморів

Скорботний День пам'яті жертв голодоморів щорічно об’єднує український народ навколо вшанування пам’яті про загиблих від голоду.
Голодомор – жахлива сторінка Українського народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих українців.
А тому наш святий обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих, про всіх, хто не дожив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути!  Й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин.
Дорогі жителі Переяславщини! Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися попередні покоління українців! Нехай пам’ять про них єднає нас, живих.

В.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач
Голова районної ради Петро Качкалда