14 березня 2020 року – День українського добровольця

Зважена громадянська позиція, прагнення єдності українського народу та збереження суверенітету держави – головні принципи людей, котрі за покликом серця, не залежно від статі чи віку, вирушили захищати територіальну цілісність України від ворожих зазіхань. Саме добровольці, котрі прийняли чи не найважливіше життєве рішення – вирушити у зону бойових дій, повинні стати чітким орієнтиром у боротьбі за незалежність для кожного свідомого українця.

Щиро дякуємо кожному воїну-добровольцю – захиснику України – за звитягу та героїзм, за справжній український дух, які Ви щоденно проявляєте, захищаючи свободу і суверенітет нашої держави.

Миру, витримки та здоров'я Вам та Вашим родинам! Слава справжнім воїнам України!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда