15 березня 2020 року – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом!

Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку нашого району.

Нехай щирі слова людської вдячності щоденно зігрівають Ваші серця та додають сил і натхнення. Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам. Нехай Ваша праця приносить радість та достаток, а Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку Переяславщини!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда