25 березня 2020 року – День служби безпеки України

Шановні працівники органів Служби безпеки України!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

Завдяки Вашій наполегливій праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, економічного та оборонного потенціалу України.

Впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості.

З нагоди професійного свята бажаємо Всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, миру,  натхнення, пошани та нових професійних успіхів.

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда