12 травня 2020 року - Всесвітній день медсестер

Шановні медичні сестри Переяславщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медсестер!

Ваша професія – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою.

2020 рік видався для вас непростим. Ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу.

За Ваш невтомний труд, що межує з героїзмом – низький Вам уклін і найкращі побажання. За Вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. За Ваші недоспані ночі нехай віддячить Вам доля сторицею радості, добра і любові. І нехай Ваша праця ніколи не буде непоміченою в суспільстві, якому Ви віддаєте роки свого життя і звитяжної праці.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда