16 травня 2020 року – День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Відзначення Дня Європи в Україні – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З нагоди Дня Європи щиро бажаємо всім жителям України міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, злагоди і впевненості у завтрашньому дні.

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда