21 травня 2020 року – День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка – не просте вбрання українців, це символічна річ для кожного з нас, адже в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу,  а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення на нові звершення.

Зі святом, шановні жителі Переяславщини!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда