Шановні журналісти Переяславщини!

День журналіста – свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам  Переяславщини.
      Напередодні Дня журналіста, бажаємо Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті яскравими, а гонорари – високими.
        Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

Голова адміністрації                        Сергій ДЯЧЕНКО
 Голова районної ради                      Петро КАЧКАЛДА