02 серпня 2020 року – День Повітряних Сил Збройних Сил України

До 02 серпня 2020 року – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

Шановні військовослужбовці Повітряних Сил!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.  Цей день є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до Збройних Сил України.
Захист повітряних кордонів держави є почесним, важливим і одним із найвідповідальніших обов’язків. Ми впевнені, що ви своєю наполегливою службою, успіхами у професійній підготовці будете гідно продовжувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників неба Батьківщини.

Висловлюємо слова щирої вдячності за вашу сумлінну службу Україні, охорону повітряного простору нашої держави. Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання за відвагу і героїзм. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України!

Голова  райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда