01 вересня 2020 року – День знань

Шановні жителі Переяславщини!

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо всіх вас із Днем знань – традиційним вересневим святом, справжнім святом мудрості, доброти і людяності.

У цей святковий день від всієї душі бажаємо всім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять та вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої рідної Переяславщини. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда